دنیای من گلستان است بعضی ها می خواهند آن را به آتش بکشند

۴ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

تغییر نیایش

بسم الله الرحمن الرحیم

اتوبان نیایش به «آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» تغییر نام داد

این تغییر شاید یک تغییر ساده به نظر برسد ولی حکایت از یک تغییر اساسی در تفکر و عقیده جامعه و حتی مسئولین می باشد.

آقای هاشمی از نظر افراد بسیاری در دولت خود سازندگی و پیشرفت را به ارمغان آورد. بله آورد ولی یک سوال اساسی در این بین می ماند، آخرش که چی؟

این تغییر ارزشی در زندگی افراد در دولت آقای هاشمی سبک زندگی انقلابی را به سبک زندگی کثیف و حالت تهوع غربی تغییر داد.

اگر آن زمانها می گفتیم همچنین سبک زندگی اشتباه است، مثل همین روزها می گفتند.....بگذریم. چرا که اصالتی که در این زندگی است بر محور خدا نیست، اصالت بر محور فرد است.

امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست که زندگی به سبک غربی جز براندازی نه تنها خود بلکه جامعه هیچ چیز دیگری نخواهد داشت.

وقتی آمار خودکشی در غرب را نگاه می کنیم، می فهمیم که آخر زندگیشان چیزی جز پوچی نبوده و وقتی به ته خط فردگرایی و لیبرالی و لذت گرایی می رسند چیزی نمی بینند و برای جبران عمر به فنا رفته، خود را به کشتن می دهند.

بماند که آمار مسلمان شدن هم داستانی دارد که وقتی اسلام را می فهمند، می بینند در آخر سعادت می باشد و می فهمند که حتی آخر و پایانی هم ندارد، وقتی به سعادت رسیدی تازه اوج لذت های بی نهایتی شروع می شود.

حال که فهمی اندک از تغییرات ناپاک توسط دستان توانای آقای هاشمی به مردم با فرهنگ و اصالت قوی تحمیل شد، این ارزش های ضد اصالت خدایی در دلها نهادینه شد.

این تغییر روز به روز در ظاهر آشکارتر می شود که در آخر، امروز اسم کسی که مروج بدترین سبک زندگی است در نام خیابان شهری از ایران گذاشته میشود.

 واین زنگ خطر است

 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
بهار مخفی

من بلدم!!!

بسم الله الرحمن الرحیم

منم بلد هستم.

جمله سه کلمه ای که اکثر مردم می گویند ولی وقتی پای عمل که می شود، چنان در عمل انجام شده قرار می گیرند که.....آره.

خود من اوایل آشنایی‌ایم با استاد، بگی نگی کمی از کار گرافیکی سر در می آوردم ولی نه در حدی که بتونم کارم رو بکنم، آمدم تریپ برداشتم و گفتم من فتوشاپ بلدم.

حالا همه فکر کردن من گرافیست حرفه ای هستم و روی من حساب باز کردند. کار گرافیکی از طرف مسجد محله مان و استاد ریخت سرم....آره، چنان در گِل فرو رفتم که آن چهارپای بنده خدا آنطور که من گیر کردم گیر نمی کند. ولی الحمد الله فهمیدم جایی که می جنگم به زیبایی بصری نیاز دارند و کسی که در این عرصه بجنگد هم کم است، برای همین فتوشاپ را به صورت حرفه‌ای پیش گرفتم.

علوم بسیاری در دنیا موجود هستند که مورد عنایت بزرگوارانی چون من قرار می گیرند که هیچ چیزی از آن علم نمی دانند. علمی که من دست مالیش کردم علم گرافیک و هنر بوده است. کمی بالاتر برویم، بعضی ها علم هایی چون دکتری را دست مالی می کنند.

همه مان مادربزرگ، عمو، دایی، خاله، عمه، پسر خاله و... که وقتی مریض می شویم برایمان قرص و دارو تجویز می کنند را تجربه کرده ایم. از این نیز بگذریم و بریم سراغ علم دیگر.

علم دین نیز یکی دیگر از علوم دست مالی شده است. خود من در این دست مالی نیز دست داشته ام.

اون قدیما که کمی جوان تر بودم، دوستانم می آمدند و از من سوالات اعتقادی می پرسیدند و بعضا هم سوالات شرعی می پرسیدند و منم باز تریپ عالم الغیب برمی داشتم و سوالاتشان را چپ و چوله جواب می دادم. بعد از مدتی در یک سخنرانی یکی از علما شنیدم که می فرمود؛ مراجع که الکی نیستند، مراجع فقط برای خمس نیستند. حتما یک علتی دارد که علم دین بلد هستند. پس کسی می آید و سوالی می پرسد نگویید من بلدم. بفرستیدش به سمت یکی از مراجع تقلید. (خدا آن کسانی را که من هدایتشان کردم، عاقبت به خیر کند)

بگذریم...

زیر دست منِ تنها علوم گوناگونی مورد عنایت قرار گرفته اند، فقط الحمد الله علم روح و بدن را که می خواستم در این نوشته مورد بحث قرار بدهم از دست من در امان ماندند.

یکی از علومی که بسیار بسیار مورد دست مالی قرار می گیرد علم روح و بدن می باشد. (فقط نمی دونم چرا من کاری به این علم نداشتم) این علم دلایلی محکم برای دست مالی شدن دارد، چرا که اولین سوال هر فرد از خود برای شناخت خود، من کیستم؟، می باشد.

هر کسی هر پاسخی به این سوال بدهد با توجه به جوابش، نگرشش را نسبت به همه چیز پیدا می کند ولی این اشتباه است که فکر کنیم هر کسی می تواند با کمی تفکر به این سوال بزرگ و پیچیده جواب درست بدهد، پس نیاز به کسی داریم که بتواند کمکمان کند تا جواب درستی به سوال ،من کیستم؟، بدهد.

ان شاء الله اگه خدا توفیق دهد، در نوشته بعدی سرشناسان این علم را مورد نقد قرار می دهیم.

ادامه دارد....

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
بهار مخفی

آمریکا هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند

بسم الله الرحمن الرحیم

سخن مقام معظم رهبری برای حرف های گنده تر از دهان سران آمریکا بس است

(شما قصد #تغییر_نظام_اسلامی را داشتید و این را به صراحت اعلام کردید، هیچ کاری #نتوانستید_انجام_دهید بعد از این هم #نخواهید_توانست_انجام_دهید.)


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
بهار مخفی

لیبرال ها و تناقض

بسم الله الرحمن الرحیم

نمی دونم در این روزها چه شده که آقای روحانی اونطوری که در انتخابات از اعتدال و صلح و دوستی و دنیای خوب و... حرف میزد دیگه حرف نمی زنه؟

نمی دونم آقای روحانی که مخالف جنگ و موشک و از اینا بوده چی شده که یه موقع بلند شد و گفت من بودم که موشک ها رو درست کردم :-؟ حالا هم که تحریم ها رو ترامپ دوبرابر، سه برابر، چهار برابر و مادر برابر کرده نمی دونم چرا آقای روحانی داره از برخورد و اقدامات محکم علیه تحریم ها و بازم از اینها میگه :-+ 

من که از تفکر این لیبرال ها و روشنفکرا سر در نمیارم ولی همین کارهای متناقض آقای روحانی می گه که هر چی به نفع لیبرال ها و روشنفکرا باشه دستشون رو  می زارن روش و دیگه برو بالا...

خدا به خیر بگذرونه

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
بهار مخفی